Ubytování

Central Park Flora s.r.o.
Krapkova 439/34
Olomouc 779 00

Termín:                15.9.-18.9.2023

Pokoje:                 dle dostupnosti

Cena: 

 • jednolůžkový
  • comfort – 1500 CZK
  • superior plus – 1900 CZK
 • dvoulůžkový
  • comfort – 1900 CZK
  • superior plus – 2300 CZK
 • pokoj 3-4 osoby – 3300 CZK

 

poplatek z pobytu 50CZK/osoba a noc

parkování osobního auta 100 CZK

cena za pokoj a noc, zahrnuje bufetovou snídani a DPH.

Platba:                 na hotelu hotově nebo kreditní kartou

Rezervace budou probíhat jednotlivě pod heslem „Tattoo Expo Haná“ na rezervační emaily: hotelflora@hotelflora.cz, nebo telefonicky 585 422 200.

REZERVACI NELZE PROVÁDĚT PŘES WEBOVÉ STRÁNKY HOTELU? NEBO REZERVAČNÍ SYSTÉM.

STORNO PODMÍNKY: v případě řádného neodhlášení do 24 hodin před nástupem a nenastoupení účtujeme 100% z objednaných služeb

Hotel se nachází 3 minuty pěší chůzí, vedle Výstaviště Flora,  pavilonu A 

CENTRAL PARK FLORA

Díky své lokalitě poskytuje CENTRAL PARK FLORA klidné a příjemné ubytování v blízkosti centra města Olomouc a Výstaviště Flora.
Součástí ubytování jsou snídaně formou bufetu. Hotel se nachází v blízkosti krásných městských parků, které hosté využívají k relaxaci a aktivnímu odpočinku, výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. U hotelu je bezpečné parkoviště pro 100 osobních aut. Veškeré prostory hotelu jsou nekuřácké.

Hotel nabízí ubytování ve dvou kategoriích:

Pokoje COMFORT

Komfortní pokoje v 7., 8, a 9. patře s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi zajišťují maximální pohodlí pro Vaše soukromé i pracovní cesty. Disponují moderní koupelnou se sprchovým koutem nebo s vanou.

Pokoje SUPERIOR PLUS

Elegantní rekonstruované pokoje v 4, 5. a 6. patře. Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi zajišťují maximální pohodlí pro Vaše soukromé i pracovní cesty. Disponují moderní koupelnou se sprchovým koutem. V pokojích je k dispozici klimatizace a čajový servis.

Translate »